środa, 3 marca 2010

2010 03 07: Szukamy wiosny nad rozlewiskami Nidy

Zapraszamy wszystkich chętnych na niedzielną wycieczkę. Zwiastunów wiosny będziemy szukać na trasie Brzegi - Żerniki - Bizorenda.

Jak pisze Krzysiu, który jest tym razem głównym organizatorem: "Nad Nidą może być małe extremum, w każdym bądź razie wesoło".

Ciekawe, co ma na myśli.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz