Zapraszamy wszystkich chętnych na niedzielną wycieczkę. Zwiastunów wiosny będziemy szukać na trasie Brzegi - Żerniki - Bizorenda.
Jak pisze Krzysiu, który jest tym razem głównym organizatorem: "Nad Nidą może być małe extremum, w każdym bądź razie wesoło".
Ciekawe, co ma na myśli.
środa, 3 marca 2010
Subskrybuj:
Posty (Atom)